Jdicon Plus Implantų linija
2022-07-28

Dantų implantai neabejotinai yra vienas geriausių būdų atstatyti trūkstamus dantis. Jie padeda pacientams pilnai atstatyti prarastą kramtymo funkciją, bei sukuria pacientui tobulą šypseną ir estetinį vaizdą. Dantų implantais taip pat galime pakeisti ne tik vieną dantį, bet ir visą dantų lanką. Dėl sparčios pažangos šiuolaikinėje odontologijoje dauguma žmonių renkasi šį gydymo būdą lyginant su alternatyviais dantų atstatymo metodais dėl jo funkcionalumo, greito gijimo ir komforto. JDicon Plus 4,0 mm ir 4,5 mm diametro dantų implantai pasižymi ypač plačiu taikymu skirtingose klinikinėse situacijose.

Momentinė implantacija. Pastaruoju metu vis labiau populiarėja momentinė implantacija po danties pašalinimo leidžianti pacientui atkurti trūkstamą dantį su laikinu vainikėliu jau po vienos procedūros. Šios procedūros privalumai yra mažesnis chirurginių intervencijų skaičius, sutrumpintas bendras gydymo laikas, mažesnis minkštųjų ir kietųjų audinių praradimas bei psichologinis paciento pasitenkinimas. JDicon Plus  nauja, papildyta implantų linija 4.0 mm ir 4.5 mm diametro šiuo metu yra vienas geriausių pasirinkimų taikant momentinės implantacijos procedūras prieš tai įvertinus paciento kaulo struktūrą ir bendrą klinikinę žandikaulio ir burnos būklę.

Sprendimas minkštam kaului. Nors dauguma dantų implantacijų atliekamos be komplikacijų, gali kilti keletas problemų, dėl kurių dantų implantavimo procesas pasunkėja, o kai kuriais atvejais yra ir neįmanomas. Viena iš tokių problemų yra ta, kad daugelis pacientų turi minkštą arba tirpstantį žandikaulio kaulą. Kai kaulas yra minkštas dantų implanto prigijimo rodiklis sumažėja. Tačiau čia turime gerų žinių tiek gydytojams tiek pacientams. Tobulėjant dantų implantavimo procedūroms ir technologijoms, pacientai, turintys minkštą žandikaulio kaulą, gali sėkmingai atlikti implantavimo procedūras. JDicon Plus naujos linijos dantų implantai suteikia gydytojams ir pacientams geriausią įmanomą rezultatą minkštame žandikaulio kaule.

Prenumeruokite naujienlaiškį Pirmieji sužinokite apie renginius ir naujienas