GTO kaulo pakaitalas – dar pažangesnis kaulo atstatymas
2022-11-16

Gydant kaulo tirpimą ir nykimą, pastaraisiais metais buvo atliekama daug klinikinių tyrimų, kurie palengvintų ne tik darbą gydytojams implantologams atkuriant sunykusį kaulą, tačiau ir pacientams užtikrintų kuo efektyvesnį gydymą, greitą gijimą ir nepriekaištingą rezultatą.

Nors įprastinės kaulo granulės naudojamos atkuriant prarastą kaulą ypač populiarios, tačiau pastaruoju metu vis daugiau specialistų dėmesio sulaukia nauji produktai tokie kaip GTO® kaulo pakaitalai.

Ksenogeninis kaulas, kurių granulių dydis svyruoja nuo 600 iki 1000 µm. ir yra sumaišytos su TSV geliu, kuris yra heterologinio I ir III tipo kolageno gelių mišinys su polinesočiomis riebalų rūgštimis ir biologiškai suderinamais sintetiniais kopolimerais, praskiestas vandeniniame tirpale. GTO® palaipsniui rezorbuojamas ir yra ypač osteokonduktyvus. Be to, konservuota kolageno matrica palengvina kraujo krešėjimą ir regeneracinių ląstelių atsinaujinimą. Šios unikalios savybės garantuoja greitą naujo kaulo formavimąsi, užtikrinant tinkamą tūrio išsaugojimą, sveiką naują kaulinį audinį ir galiausiai sėkmingą implantų prigijimą. GTO® taip pat gali būti naudojamas kaip alternatyva autogeniniam kaului.

GTO® kaulo pakaitalas yra dviejų dydžių (0,5 ir 2,0 cm3) paruoštas naudoti iš anksto švirkšte su hidratuota biomedžiaga. TSV gelio naudojimas užtikrina optimalų medžiagos lipnumą. GTO formuojamas reikiamoje vietoje, yra ypač stabilus ir išlaikantis formą.

GTO® buvo sukurtas kaip universali biomedžiaga, lengvai pritaikoma prie bet kokio kaulo defekto, kartu su membranomis arba be.

Prenumeruokite naujienlaiškį Pirmieji sužinokite apie renginius ir naujienas