Apie mus
Susipažinkime

Du dešimtmečiai patirties ir aistra inovacijoms UAB „Implamedika“ – dantų implantų, protezavimo detalių, kaulo regeneracijos produktų platintojas Lietuvoje. Esame tam, kad implantuojantys gydytojai odontologai laiką galėtų skirti tam, kas svarbiausia – savo pacientams.

„Implamedika“ – tai beveik du dešimtmečiai patirties, pustrečio šimto mumis pasitikinčių gydytojų ir klinikų, aistra tobulėjimui, inovacijoms ir jų sklaidai. Mūsų produktų asortimentą sudaro:

Sėkminga burnos chirurgija ir pacientą džiuginantis rezultatas – ne tik naudojami įrankiai ir produktai. Tai ir nuolatinis domėjimasis moderniausiais moksliniais pasiekimais ir naujų chirurgijos protokolų ir rekomendacijų taikymas praktikoje.

„Implamedika“ – Jūsų visapusė partnerė implantologijai ir burnos chirurgijai.

Mūsų vizija

Būti pirmu pasirinkimu odontologams, tiekiančiu kokybiškus, aukščiausius standartus atitinkančius dantų implantus, regeneracijos produktus ir kitas implantacijai būtinas priemones ir produktus.

Mūsų misija

Šiuolaikinių technologijų ir kokybiškų medžiagų dėka padėti mūsų partneriams ir jų pacientams džiaugtis rezultatais ir gydymo procesu nuo pat pirmo vizito.

Mūsų srityje svarbios ne tik kokybiškos medžiagos ir priemonės, bet ir paslaugų kokybė. Todėl taip pat siūlome:

Bendradarbiavimą su Implamedika laboratorija, kurioje pasitelkdami naujausias CAD/CAM technologijas, protezus gaminame išskirtinai tik iš cirkonio oksido.

Organizuojame keliones į tarptautines odontologų konferencijas ir mokymus.

Įvairius kvalifikacijos kėlimo kursus.

Prenumeruokite naujienlaiškį Pirmieji sužinokite apie renginius ir naujienas