Apie mus

Implamedika – ilgametę patirtį turinti įmonė, tiekianti dantų implantus, protezavimo detales, regeneracijos produktus, taip pat prekiaujame medicininiais instrumentais bei odontologine įranga.

Mūsų srityje svarbios ne tik kokybiškos medžiagos ir priemonės, bet ir paslaugų kokybė. Todėl taip pat siūlome:

  • Bendradarbiavimą su Implamedika laboratorija, kurioje pasitelkdami naujausias CAD/CAM technologijas, protezus gaminame išskirtinai tik iš cirkonio oksido.
  • Įvairius kvalifikacijos kėlimo kursus.
  • Organizuojame keliones į tarptautines odontologų konferencijas ir mokymus.

Rūpinamės procesu ir savo klientais „nuo…iki“, todėl savo partneriams padedame sudėtingais atvejais ir užtikriname, kad kartu ieškosime atsakymų bei sprendimų į visus kilusius klausimus ar sudėtingas situacijas.

Mūsų vizija – būti pirmu pasirinkimu gydytojams tiekiančiu kokybiškus ir lyderiaujančius dantų implantus, regeneracijos produktus ir odontologines medžiagas Lietuvoje.

Mūsų misija – padėti mūsų partneriams ir jų pacientams džiaugtis rezultatais ir gydymo procesu nuo pat pirmo vizito. Siekiame, kad dantų implantai ir jų klausimas taptų tema, kuria mūsų visuomenė yra apsišvietusi ir supratinga.

Visas žinias ir ekspertizę, kuriomis vadovaujamės Implamedika įmonėje,  sėkmingai pritaikome praktikoje. Jautrią dantų implantologijos kelionę, su kuria susiduria pacientai, puikiai supranta Implamedika vadovas Soheil Bechara. Dantų implantai Lietuvoje išlieka jautria tema dėl įvairiausių pacientų baimių ir stigmų. Soheil praktikos tikslas – užtikrinti, kad šiuolaikinių technologijų ir kokybiškų medžiagų dėka, dantų implantai džiugintų nuo pat pirmų dienų.

Soheil burnos chirurgo patirtis formuoja mūsų įmonės požiūrį ir siekį užtikrinti pačius kokybiškiausius dantų implantologijos procesus. Todėl siūlome tik atrinktus ir patikimus, mūsų gydytojų išbandytus produktus, kurie atitinka aukščiausius dabartinės praktikos sprendimus.