Full Arch Perfection with Masters. Techniques & Methods
2023-11-11, 09:00 - 2023-11-11, 23:00

Jau tapo tradicija, kad kiekvienų metų lapkritį kviečiame plėsti žinių lauką ir susipažinti su implantologijos inovacijomis, brėžiančiomis srities ateitį. ☄ Šiemet lapkričio 11 d. pasimatysime Vilniaus oro uosto VIP terminale, kuriame į naujas know-how aukštumas kilsime su specialistais iš Italijos, konferencijoje Full Arch Perfection with Masters. Techniques and Methods. ✈

LEKTORIAI
Bechara Soheil (Implamedika / Bechara Clinic)
Tommaso Grandi (JDental Care)
Camilla Gesso & Mattia Picasso
Luca Lavorgna (OsteoBiol)

PROGRAMA

8.30 val. Dalyvių registracija / Registration of Participants
9.00 val.
Dr. Bechara Soheil
Unveiling Different Methods and a Correct Mindset, Leading to Optimal Outcomes in Full Arch Restorations
 Šioje paskaitoje atskleisime pagrindines strategijas, kaip įgyvendinti vienmomentę implantaciją ir užtikrinti jos sėkmę bei saugumą atkuriant visą dantų lanką. Net esant pažengusiai žandikaulio rezorbcijai, kai tradicinių implantų protokolas reikalautų kaulo priauginimo, inovatyvūs metodai peržengia įprastas galimybių ribas ir leidžia susitelkti į greitesnius rezultatus pacientams.
Atliekant vienmomentę implantaciją, pagrindinis vaidmuo tenka nestandartinių implantų pasirinkimui, užtikrinančiam išties transformuojančius rezultatus. Šie implantai skirstomi pagal sriegimo lokaciją – pterygoidiniai, nosikaulio, zygomatiniai (skruostikaulio) ir gomurio srities.
Šių unikalių implantų sinergija su tradiciniais sprendimais suteikia gydytojui galingą arsenalą, leidžiantį sėkmingai spręsti galybę skirtingų žandikaulio lanko atkūrimo atvejų. Paskaitoje aptarsime visą metodologiją – nuo planavimo iki nepriekaištingo įgyvendinimo.
10.30 val. Kavos pertraukėlė / Coffee Break
10.45 val.
Dr. Tommaso Grandi
Maxilla-For-All® Treatment Concept: Performing Pterygoid, Trans-sinus and Zygomatic Implants. I dalis
 Vis daugiau kolegų ieško sprendimų, kaip esant pažengusiai kaulo atrofijai bei prastos kokybės kaului, atkurti bendančius žandikaulius fiksuotais protezais. Lankstumas, išlavintas vikrumas, kompetencija. Štai ko reikia, norint įvaldyti ypač sudėtingus atvejus. Ši paskaitos dalis skirta tiems, kurie jau drąsiai imasi viso dantų lanko atkūrimo, tačiau dažnai nuleidžia rankas sudėtingiausiais atvejais, ypač, kai sunykęs viršutinis žandikaulis. Jei ieškote išeičių, ši paskaitos dalis skirta Jums. Ją išklausę, pagilinsite savo kompetencijas vidutinio sunkumo ir sunkios kaulo rezorbcijos atvejais ir gebėsite padėti daugiau pacientų, pasitelkdami vienmomentį viso lanko protokolą. Parodysiu, kaip per vieną dieną išspręsti viso lanko atvejus be kaulo priauginimo ir su momentiniu apkrovimu.
Išmokysiu, kaip 100 % viso lanko atvejų išspręsti taikant Maxilla-For-All® gydymo koncepciją – pasitekiant pterygoidinius, transsinusinius ir zygomatinius implantus.
12.15 val. Pietų pertrauka / Lunch Break
13.15 val.
Dr. Tommaso Grandi
Maxilla-For-All® Treatment Concept: Performing Pterygoid, Trans-sinus and Zygomatic Implants. II dalis
14.45 val. Kavos pertraukėlė / Coffee Break
15.00 val.
Dr. Camilla Gesso and Dr. Mattia Picasso
Intraoral Digital Scanning in Implants: Tips and Tricks
 Technologijos odontologijos srityje atveria naujas, išskirtines galimybes. Informaciją apie pacientą dabar galime surinkti per trumpesnį laiką ir su mažisu vargo. Galime nagrinėti trimačius tyrimus, juos derinti su burnos ertmės (intraoraliniu) ir veido skenavimu bei judesio analize. Kalbame apie „4D pacientą“, kur ketvirtuoju matmeniu tampa dinamiškas žandikaulio judesys. Visa tai apjungus į visiškai skaitmeninį darbo procesą, atsiranda galimybė parinkti didelio našumo aparatus ir instrumentus, specialiai sukurtus skaitmeninėms technologijoms, pavyzdžiui, „JD“ skenavimo kūną, vadinamąjį „on top“. Naudodami šiandien turimas technologijas, galime atidžiau išstudijuoti dantų atkūrimo atvejus ir ilguoju laikotarpiu pasiekti itin efektyvių klinikinių rezultatų. Tai patiks ir Jūsų pacientams.
16.00 val.
Dr. Luca Lavorgna
Full Arch Restorations: When Digital and Biology Come Together
 Naujos technologijos keičia odontologijos pasaulį. Diagnozės ir gydymo planavimas nesikeičia, ką jau kalbėti apie biologiją, bet požiūris ir gydymo protokolai keičiasi ir keičiasi tikrai radikaliai. Naujų technologijų, pavyzdžiui, kompiuteriu valdomos chirurgijos programinės įrangos, derinamos su 3D spausdintuvu ir kompiuterizuotos gamybos (CAM, angl. computer-aided manufacturing) procesu, taikymo nauda neįtikėtinai didelė: galimybė iš karto nustatyti teisingą diagnozę, tiksliai suplanuoti gydymą ir parengti koduotą darbo procesą – neabejotinai naudinga ir labai svarbi odontologui. Kalbant apie gydymą, neturėtų būti vengiama atlikti nuodugnią paciento ir jo klinikinių pageidavimų analizę ir, galiausiai, išanalizuoti priežastis, skatinančias pacientą rinktis būtent šį gydymą – dantų atkūrimą, atliekant protezavimą. Todėl mūsų tikslas – pateikti priemonę, kuri padėtų į kiekvieną klinikinį atvejį pažvelgti iš holistinės perspektyvos, pradedant nuo realios diagnozės (paciento dantų atkūrimas) ir parengiamųjų žingsnių analizės atvejo atkuriamumui užtikrinti (suplanuotas implantų įsriegimas) ir baigiant siūlomo gydymo realizavimu, t. y. dantų atkūrimu, atliekant protezavimą. Ši paskaita skirta odontologams, kurie nori praplėsti savo požiūrį ir atrasti naujų skaitmeninių priemonių, kartu išlaikydami dėmesį pacientui.
17.00 val. Loterija / Lottery
19.30 val. Aperityvo ir šokių vakaras / Apperitivo and dance evening (@ TRINITY Vilnius)
Renginio kaina 250€, o visiems dalyviams įteiksime ir dovaną – 2 vnt. „JDental Care“ implantų! 🎁


Renginio data:
2023-11-11
Renginio pradžia:
09:00 - 23:00 val.
Renginio vieta:
Vilniaus oro uosto VIP terminalasGOOGLE ŽEMĖLAPIS
Registracija iki:
2023-10-31 00:00:00 val.
Dalyvio mokestis:
250 €
Apmokėjimas:
Sąsk. Nr. LT100012543418 nurodant mokestis už 2023 lapkričio 11 d. konferenciją, dalyvio vardą ir pavardę.
Renginio programa:

Registracija į renginį

    Prenumeruokite naujienlaiškį Pirmieji sužinokite apie renginius ir naujienas