SHINING 3D intraoralinis skeneris

SHININNG 3D AORALSCAN intraoralinis skeneris – tai inovatyvi, skaitmeninė ir visapusė intraoralinio skenavimo sistema, kurios misija yra sukurti aukščiausios klasės įrenginius už geriausią kainą. Naujos kartos, inovatyvus intraoralinis skeneris apjungia tiek patį įrenginį tiek virtualų debesijos sprendimą. Naudodami „Aoralscan“ Jūs gausite nepriekaištingai tikslius 3D duomenis, reikalingus tiek odontologijos klinikoje, tiek ir laboratorijai.

 

IŠMANUS NUSKAITYMAS – SHININNG 3D įmonės sukurta, nuolatos vystoma bei atnaujinama programinė įranga integruos nuskaitytus duomenis ir juos automatiškai apdoros, kad gautumėme tik aukščiausios kokybės skaitmeninius vaizdus. Pakartotinio nuskaitymo funkcija leidžia peržiūrėti anksčiau nuskaitytus vaizdus ir, jei reikalinga, iš naujo nuskaityti trūkstamas sritis.

REALISTIŠKAI ATKURIAMAS VAIZDAS – nuskaitymo metu gauname tikroviškas spalvas, aiškias dantų ir dantenų formas bei tikslias žandikaulių linijas.

JUDESIO JUTIKLIS – Naudodamiesi judesio valdymo funkcija galite pilnai užbaigti nuskaitymo procesą neliesdami kompiuterio, o tik judindami skaitytuvą atitinkamomis kryptimis. Tai padidina prietaiso naudojimo patogumą bei iki minimumo sumažina infekcijų riziką klinikinėje aplinkoje.

DIRBTINIS INTELEKTAS –
„AI“ programinės įrangos dėka automatiškai identifikuojami ir ištrinami nuskaityti nepageidaujami objektai ir pašaliniai duomenys, kas leidžia gauti kuo tikslesnį vaizdą.

DUOMENŲ SAUGOJIMO IR PERDAVIMO PLATFORMA – „SHINING 3D“ debesijos duomenų platforma leidžia patogiai perduoti duomenis, kad būtų lengviau sekti užsakymus bei palengvinti bendravimą tarp klinikų ir odontologijos laboratorijų.

SHINING 3D INTRAORALINIS SKENERIS

Rekomenduojami minimalūs kompiuterio parametrai

CPU Intel Core i7-10700
RAM 32 GB
Kietasis diskas 1 TB SSD
Vaizdo plokštė (GPU) NVIDIA® RTX 2070 8GB GDDR6 SUPER
Operacinė sistema Windows 10 Professional (64-bit)
Vaizdo rezoliucija 1920×1080, 60 Hz
Bent 2 Type-A USB 3.0 lizdai