Intraoraliniai skeneriai – pažangi diagnostika ir gydymas

Pastarąjį dešimtmetį sparčiai daugėjo gamintojų, siūlančių skaitmenines intraoralinio burnos ir dantų nuskaitymo technologijas. Trumpai tariant, intraoralinis skeneris tai prietaisas, naudojamas tiesioginiam optiniam vaizdui fiksuoti, naudojant šviesos šaltinį nukreiptą į skenuojamą sritį. Vaizdai fiksuojami įrenginyje esančiais vaizdo jutikliais ir apdorojami atitinkama programine įranga, kuri sukuria 3D paviršiaus modelį. Be naujų spalvotų skenerių, kurie leido lengviau, greičiau ir be atspaudinių medžiagų gauti pacientų dantų duomenis, daugelis gamintojų pristatė ir naujas platformas, kurios leido eksportuoti ir naudoti įvairius skaitmeninius failus tarp gydytojų ir dantų technikos laboratorijų. Naujasis „Aoralscan 3“ Shining 3D intraoralinis skeneris pasižymi plačiu, įvairių išmanių funkcijų, garantuojančių patogesnę eksploataciją, asortimentu ir užtikrina efektyvesnį klinikų ir laboratorijų bendradarbiavimą. Akivaizdu, kad tokio tipo prietaisai pakeitė tiek gydytojų tiek pacientų kasdienybę suteikdami daug privalumų.

Pacientai nejaučia jokio diskomforto. Tradiciniai dantų atspaudai naudojant miltelius ne retai sukelia diskomfortą dėl naudojamų medžiagų, jų tekstūros ir atspaudų formų. Taip pat dažnai pacientai skundžiasi ir sukeliamu žiaukčiojimo refleksu. Naujasis intraoralinis skeneris iki minimumo sumažina diskomfortą, nes nebereikia naudoti papildomų medžiagų ir atspaudų formų. „Aoralscan 3“ skeneris pasižymi ne tik geresniu prisitaikymu prie paciento anatomijos naudojant skirtingų dydžio skenavimo antgalius, bet ir pažangesniu 30 proc. greitesniu bei tikslesniu skenavimu lyginant su ankstesniais šios serijos skeneriais.

Greita procedūra. Kalbant apie intraoralinį skenerį, svarbu paminėti, kad pats paciento burnos vaizdo skenavimas trunka vos kelias minutes, o vaizdas laboratorijai perduodamas vos poros mygtukų paspaudimu. Specialistams nereikia gaišti laiko imant tradicinius antspaudus, vėliau rūpintis jų siuntimu ir pristatymu į laboratoriją. Specialios programinės įrangos pagalba komunikacija tarp gydytojų ir laboratorijų tapo itin paprasta ir sutaupanti daug laiko. Naudojant programinę įrangą, galima ne tik perduoti vaizdus laboratorijai, tačiau ir saugoti paciento skenavimo metu gautus vaizdus debesijoje, kuri yra neribotos talpos ir suteikiama nemokamai.

Sutaupomi kaštai. Naudojant intraoralinį skenerį Shining 3D tiesiog nereikalingos įprastos atspaudinės medžiagos bei jų logistika, todėl galima sutaupyti ir sumažinti eksploatacinių medžiagų išlaidas. Taip pat svarbu paminėti ir tai, jog Shining 3D neturi jokių metinių aptarnavimo ir priežiūros mokesčių, nėra programinės įrangos mokesčių nei specialistams nei dantų technikos laboratorijoms, o debesijos paslauga taip pat nieko nekainuoja.

Daugiau informacijos čia: www.implamedika.lt/intraoralinis-3d-skeneris