Dažniausiai užduodami klausimai

Lietuvoje yra keletas odontologų rūmų patvirtintų reglamentuojamų procedūrų mokymo bazių. Kuo DBI išskirtinis?

Išsamūs atsakymai ir patarimai. Šių kursų metu ypatingas dėmesys skiriamas dalyviams aktualių problemų nagrinėjimui bei galimų sprendimo būdų aptarimui. Todėl galite būti tikri, kad kursų metu mes Jums pateiksime ne tik iš anksto paruoštą kokybišką informaciją, bet ir išsamius atsakymus, į Jums aktualius klausimus.

Pažangiausi gydymo metodai. DBI kursantai mokomi ne tik kaip tinkamai bei saugiai atlikti procedūras, bet ir inovatyvių bei minimaliai invazyvių gydymo metodų.

Kursantams patogus grafikas. DBI veikla orientuota į kokybiškos ir, būtent Jums, patogios mokymosi bazės kūrimą. Todėl DBI kursantai turi galimybę visus tris reglamentuojamų procedūrų kursus išklausyti vos per 3 savaites, atvykdami pas mus tik 6 kartus.

Lanksti mokymosi sistema. Norėdami įgyti teisę atlikti vieną ar dvi procedūras, DBI kursantai neprivalo užsirašyti ir apmokėti už visas tris programas.

Mažos grupės. Siekdami užtikrinti aukštą studijų kokybę, DBI praktinio mokymo bazėje kursus organizuojame tik mažose grupėse.

Ar gydytojai odontologai išklausę DBI kursus gali savarankiškai atlikti reglamentuojamas procedūras?

Taip. Gydytojams odontologams, išklausiusiems pasirinktą DBI kursą, išlaikius testą bei atlikus praktines užduotis, išduodamas oficialus sertifikatas, liudijantis, kad dalyvis gali savarankiškai atlikti reglamentuojamas procedūras. Ir ne tik gali, bet ir turi pakankamai žinių bei patirties, kad šias procedūras galėtų saugiai bei tinkamai atlikti savarankiškai.

DBI kursantai, įgiję oficialų DBI sertifikatą, esant poreikiui, papildomai konsultuojami el. paštu.

Ar privalu išklausyti visas tris reglamentuojamų procedūrų programas?

Tam, kad įgytumėte teisę atlikti tam tikrą reglamentuojamą procedūrą, Jūs neprivalote išklausyti visų reglamentuojamų procedūrų programų. Kiekvienas iš Jūsų, atsižvelgęs į savo sukauptą patirtį, įgytas žinias bei poreikius turi galimybę pasirinkti tik vieną, dvi arba visas mokymų programas.

Ką vertėtų žinoti apie praktinę tipinių programų dalį?

DBI kursantai, išklausę pasirinktos programos teorinę dalį (16 valandų) ir išlaikę testą raštu, nustatyta tvarka privalo:

  • sudalyvauti 5-iuose teminių procedūrų stebėjimuose;
  • asistuoti 5-iose teminėse procedūrose;
  • atlikti 2 temines procedūras, stebint praktinio mokymo vadovui.

DBI įsipareigoja sudaryti visas reikiamas sąlygas privalomų procedūrų stebėjimui bei asistavimui. Tuo tarpu, atliekant 2 privalomas temines procedūras, pats kursantas turi pasikviesti 2 pacientus, kuriems bus atliekamos teminės procedūros. Kursantų patogumui, šiems pacientams „Bechara Clinic“ suteiksime 50% nuolaidą, nuo patvirtintų paslaugų įkainių.

Kas įskaičiuota į kursų kainą?

Į kursų kainą įskaičiuota: kiekvienam dalyviui skiriama teorinė medžiaga, praktinės dalies metu naudojamos medžiagos ir priemonės, kavos pertraukėlės bei pietūs.

Ką reikėtų turėti su savimi atvykstant į kursus?

Pasirašytą sutartį ir gerą nuotaiką!